HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

2002 yılında Ankara Merkezli olarak Dış Ticaret Danışmanlığı, Gümrük Müşavirliği ve Belge Alımı hizmetleri vermek amacıyla kurulan firmamız, günümüzde uzmanlık isteyen ithalat ve ihracat işlemlerini sizin adınıza takip edip sonuçlandırmaktadır.

Konusunda uzman kadromuzla hedefimiz ithalat ve ihracat yapan firmalara Dış Ticaret işlemlerinde her türlü kolaylığı sağlayarak, sektörlerinde rekabet gücünü artırmaktır.

Malzemelerin yurtdışı veya yurtiçi çıkış noktasından teslimine kadar geçen süredeki tüm işlemler titizlikle tarafımızdan takip edilmekte olup tüm Nakliye, Antrepo ve Sigorta işlemleri de istenirse yapılabilmektedir.

Merit Gümrük Müşavirliği bilgili, bilinçli ve güvene dayalı yürüttüğü iş ilişkileri sayesinde daima en hızlı hizmeti verebilecek kapasiteye sahip olmuştur. Teknolojinin en son imkanları ile çalışan firmamız, hizmet verdiği firmalara her zaman en doğru bilgiyi açık şekilde vermeyi, onların hak ve menfaatlerini en iyi şekilde korumayı ve bu bilinç ile kendisine emanet edilen ticari sırları saklamayı temel ilkesi olarak kabul etmiştir.

Mevzuat değişikliklerinin hızlı takibi, ilgili kamu kurum ve kuruluşlarıyla online çalışılarak hizmet verilmesi, müşterilerimizin doğru, tam ve yeterli bilgiye anında ulaşmasına imkan vermektedir.